19. august 2016

Resultater 2016

#   NAVN KLUBB TID
1 Morten Bakke (38) BCG 06:00:30
2 Jørn Hjørungnes (15)   06:07:28
3 Terje Fredriksen (39) Kristiansand Løpeklubb 06:14:11
4 Matias Hodne Hanisch (74) KOK 06:41:15
5 Eivind E Gjøystdal (61) Romerike Ultraløperklubb 06:41:40
6 Peter Arnoldsen (31) Bergen løpeklubb 06:42:00
7 Jan Asle Kroknes (72) Elnesvagen og O. IL Friidrett 06:47:40
8 Torbjorn Hovde (40) Østmarka Mjod og Knivstikkarlag 06:58:00
9 Stig Helge Westerheim (98) Stord IL (Allianseidrettslag) 06:59:20
10 Jakub Ruzylo (81)   07:12:57
11 Kristoffer Bakke (91) Berge2000 07:15:30
12 Trygve Watne (45) Svampebobs venner 07:18:45
13 Georg Smedsaas (14) Arendal Tennisklubb 07:26:00
14 Per Olav Bøyum (71) Syril IL 07:31:35
15 Thomas Bruusgaard (62) Romerike Ultraløperklubb 07:44:30
16 Ketil Jerstad (70) Kristiansand triathlon 07:54:45
17 Øystein Lorentzen (73)   08:01:00
18 Kim Johannesen (78) Romerike Ultraløperklubb 08:04:24
19 Bo Georgi Kristensen (22) Montane DK 08:07:00
20 Gunnar Næss (19) Romerike Ultraløperklubb 08:09:00
20 Rene Østergaard Madsen (24) SOK Trail 08:09:00
22 Tony Wood (16)   08:19:30
23 Robert Molnar (17)   08:19:30
24 Terje Tveitdal (55) Bergen løpeklubb 08:23:30
25 Sondre Sandberg (57)   08:24:22
26 Espen Lunde (86) Skade, Idrettslaget 08:25:18
27 Daniel Peter Barth (58) Lett Pa Labben 08:26:37
28 Rune Yates (21)   08:28:59
29 Geir Ellingsen (63) Kristiansand triathlon 08:31:20
29 Jose Brehcist (64) Kristiansand Triathlon 08:31:20
31 Magne Eikild (35) Vågsbygd Runners 08:34:30
32 Ole-Marius Mathiassen (82) Kristiansand Triatlon 08:35:00
32 Espen Slemdahl (83) Blodsmak Sportsklubb 08:35:00
34 Bjørnar Svendsen (2)   08:38:01
35 Christian Hildenes (65) Heia IL 08:38:40
36 Stefan Jensen (95) Setesrullen/SelectionPartner 08:39:00
36 Lars Middelthon (97)   08:39:00
38 Are Aanesland (99) Kristiansand Løpeklubb 08:43:10
39 Erlend Haukland (77)   08:43:40
40 Mikael Andersson (6) Spring Åmal 08:50:00
40 Per-Einar Roth (93) Romerike Ultraløperklubb 08:50:00
42 Matthew Wilson (7)   08:50:56
43 Torstein Kristiansen (96) Cakaoklubben 08:51:00
44 Sveinung Håland (85) Skade, Idrettslaget 08:51:30
45 Lasse Johnsen (25) Oddersjaa 08:51:50
45 Arne Trydal (26) Team Mosjon 08:51:50
47 Martin Fremstad (11) Frifoten Stikollektiv 08:55:30
48 Peter Brouer (88) Sparta 09:01:40
49 Fredrik Granberg (51)   09:09:00
50 Bo Højmark (5)   09:15:07
51 Adrian Endre Westgard (18) Kristiansand triathlon 09:16:42
52 Ove Flåt (8) Ultramotion 09:27:27
52 Anders Jonasson (9) Ultramotion 09:27:27
54 Tom R. Hansen (34) Vågsbygd Runners 09:37:50
55 Didrik Inderhaug (50)   09:41:29
56 Svein Bjornoy (36) Vågsbygd Runners 09:57:00
57 Erlend Kydland Faanes (46)   09:57:38
58 Nikolai Zahl Marken (44) Romerike Ultraløperklubb 10:08:25
59 Simen Holvik (66)   10:13:36
60 Leif Abrahamsen (33) Romerike Ultraløperklubb 10:20:00
61 Trond Arne Johansen (54) Budz Boot Camp 10:37:00
61 Tommy Kristensen (67) Budz Boot Camp 10:37:00
61 Thomas Nordahl (68) Budz Boot Camp 10:37:00
64 Daniel Salvesen (13) Romerike Ultraløperklubb 10:37:29
65 David Macintosh (1) MHW BIL 11:23:56
66 Joan Olive (30)   11:31:19
* Svein-Tore Nilsen Kristiansand Løpeklubb 08:30:00
* Thomas Øderud Kristiansand Løpeklubb 08:30:00
DNF Helge Reinholt (28) Treungen Idrettslag DNF
DNF Jacob Clausen (20)   DNF
DNF Jacob Ziesler (37) BCG DNF
DNF Endre Garborg (76)   DNF
DNF Magnus Finnset (79)   DNF
DNF Sven Henrik Andresen (80) BCG DNF
DNS Svein Kjetil Riska (4)   DNS
DNS Tom Erik Halvorsen (27) GTI Friidrettsklubb DNS
DNS Jostein Efteland (53) Kr.sand Løpeklubb / JC Travels DNS
DNS Jon Nygaard Rahr (23) Team Ristede Log DNS
DNS Dmitrij Fostenes (59) ConocoPhillips BIL DNS
DNS Thomas Seljordslia (60) Romerike Ultraløperklubb DNS
DNS Bendik Skarpeid Egeland (75)   DNS
DNS Frode Stakkeland (90) MMB DNS